Капуста цвітна

70 грн. / 1 кг, органічна
Капуста цвітна
Андрій Марченко

Органічний фермер

Цвітну капусту багато люблять і цінують за її ніжний смак і корисність. Вважають, що ця рослина родини капустяних вивели селяни Кіпру, причому сталося це ще до нашої ери, цілих 2500 років тому. Цвітна капуста була популярна не тільки на Кіпрі, але і в Персії, Сирії, Греції, стародавньому Єгипті. Звідти рослина було перевезено в Італію, і вже з цієї країни потрапило в Європу.

У їжу вживають головку, що складається з численних ніжних пагонів з зачатками суцвіть. Забарвлення головок біла, зелена і буває фіолетова.

— Колір білий, світло-зелений
— Насичений смак
— Вирощування протягом усього року
— Середня вага 900 г
Агротехніка

Під цвітну капусту обирають легкий, багатий поживними речовинами грунт. Рослина волого і світлолюбна, потребує постійну підкормку.

Для формування гарної головки потрібно розетка з 16−20 добре розвинених листків. У період наростання листя необхідна температура не вище 18−20° С. У спеку, коли є нестача вологи і низька вологість повітря передчасно припиняється ріст, в результаті чого формуються дрібні головки.

Збирають кольорову капусту в міру дозрівання. Зазвичай під збір потрапляють головки які досягли ваги в чверть кілограму.

— Зберігаємо 20—30 діб, при 0…+1С
Корисні властивості

У цвітній капусті міститься багато вітамінів, калію, білків та інших корисних речовин. Цвітна капуста, за своїми поживними властивостями, багато в чому перевершує білокачанну капусту.

Багата на аскорбінову кислоту, вітамінами А, К, С, В1, В2, В6, Е, Н, білком, вуглеводами, солями фосфору, кальцію і магнію.

Цвітна капуста містить біотин, жири, вуглеводи, крохмаль, кислоти органічні і вкрай корисні для людини ненасичені жирні кислоти.

Ще в цьому дивовижному і багатому овочі можна знайти вкрай рідкісний вітамін U, який бере активну участь в утворенні ферментів.

— Вітаміни А, К, С, В1, В2, В6, Е, Н, U
Замовити доставку органічних овочів
+38 066 228-43-57
Зворотній зв'язок

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Змінити текст