Капуста пізня

35 грн. / 1 кг, органічна

Капуста органічна. ТМ «Світовоч»

Андрій Марченко

Органічний фермер

Капуста білокачанна — не тільки найголовніша, але ще і найкорисніша овочева культура на городі. Капуста білокачанна культивується давно, а зародилася вона в Західній Європі і в Північній Африці.

Капуста білокачанна — це дворічна рослина. У перший рік формується качан, або видозмінений стебло, який використовується для вживання в їжу. На другий рік утворюються квітконосні пагони і насіння. Качани можуть мати різну форму, забарвлення, величину і щільність, що залежить від сорту.

— Колір світло-зелений

— Чудові смакові якості

— Вирощування протягом усього року

— Середня вага 400 г

Агротехніка

Вирощування капусти білокачанної це справа не з легких. Ця культура потребує особливого догляду, особливо, в період висаджування розсади. Але при дотриманні правил агротехніки чудовий урожай гарантований.

Капуста світлолюбна і холодостійка, вимагає високої вологості грунту і повітря, але при надмірному зволоженні грунту, особливо на важких за механічним складом грунту, формування качана затримується і рослина уражається судинним бактеріозом.

Високі врожаї капусти можна отримати тільки на добре окультурених, родючих і зрошуваних ґрунтах, що мають нейтральну або слабокислу реакцію ґрунтового розчину. Капуста споживає велику кількість мінеральних сполук, причому в період наростання листя — в першу чергу азоту, а при формуванні качана — фосфору і калію.

Прибирання капусти здійснюється поступово, як тільки качани стають щільними. Капуста ранніх сортів вживається в їжу, переробляється.

— Зберігаємо 20—100 діб, при 0…+1?C

Корисні властивості

Капуста містить достатню кількість вітамінів і мінеральних речовин, щоб стати постійним і повноцінним продуктом для всіх, хто піклується про стан здоров’я. У складі капусти знаходяться вітаміни А, В1, В2, В5, С, К, РР, а також калій, кальцій, магній, цинк, марганець, залізо, сірка, йод, фосфор, рідкісний вітамін U, фруктоза, фолієва кислота і пантотенова кислота, клітковина і грубі харчові волокна.

Лікувальні властивості капусти були відомі давно, листя білокачанної капусти прикладали до запалених місцях і натруджених венах, такий компрес, залишений на ніч, зменшував набряки і неприємні і болючі відчуття. Також капуста має протизапальні властивості, вона надає стимулюючу дію на обмінні процеси організму, стимулює вироблення шлункового соку, позитивно впливає на серцеву діяльність.

— Вітаміни А, В1, В2, В5, С, К, РР

Замовити доставку органічних овочів

+38 066 228-43-57

Зворотній зв'язок

Для будь-яких питань

Змінити текст captcha txt
0