Салат Айсберг

40 

150 грам, органічний

Салат Айсберг. ТМ «Світовоч»

Андрій Марченко

Органічний фермер

Салат качанний є однорічною рослиною, що має спільне походження з листовим салатом. Основна відмінність качанового салату від листового — це формування листками розетки, з яких, згодом, утворюється качан. Деякі види листових салатів культивувалися ще в Стародавньому Єгипті. В Європі кочанні салати з’явилися в пізньому середньовіччі. Всі нинішні види салату походять від дикого латуку, який досі поширений у середземноморських степах. Вирощують його у відкритому і захищеному грунті по всіх землеробських районах світу.

— Колір світло-зелений м’який

— Соковитий і хрусткий на смак

— Вирощування протягом усього року

— Середня вага качана 300−400 г

Агротехніка

Салат є холодостійкою культурою, сходи переносять заморозки до -5 градусів. Але оптимальною температурою для росту є +15…+20. Він є вимогливою до світла рослиною. Також потребує достатнього зволоження, але слід зазначити що перезволоження небажано для качанового салату. Під висадку вибирають багаті органічними добривами грунту. Висівають кілька разів за сезон. Збирають салат, коли у нього сформується качан, який зрізають з розеткою, а погані листя видаляють.

— Зберігаємо 7—21 доби, при 0…+2?С

Корисні властивості

У складі салату Айсберг є достатня кількість фолієвої кислоти, вітамінів С, В, К і А, холіну. Крім того, багатий салат вмістом фосфору, калію, натрію і магнію, є також кальцій та мідь. Салат надає допомогу в регулюванні обміну речовин в організмі, покращуючи кишкову перистальтику, в поліпшенні складу крові. Завдяки великому вмісту фолієвої кислоти салат сприяє зміцненню нервової системи, допомагає при стресах і емоційних розладах.

— Вітаміни С, В, К, Е, РР, А, холін

Замовити доставку органічних овочів

+38 066 228-43-57

Зворотній зв'язок

Для будь-яких питань

Змінити текст captcha txt
0