Мангольд

70 

75 г

Андрій Марченко

Органічний фермер

Мангольд — дворічна овочева культура, сімейство Мар'єві, підвид буряка звичайного. Ця культура широко відома з часів Стародавнього Риму і Древньої Греції під назвою «римська капуста». В даний час мангольд активно вирощують в США, Західній Європі, Індії та інших країнах.

Мангольд схожий на столовий буряк, але в їжу використовують не тільки коренеплід, а й листя. Мангольд зустрічається у вигляді двох культурних форм: листова і черешковая. Листя великі, з хвилясто-кучерявою, рідше гладкою поверхнею.

— Колір насичений зелений

— Вирощування протягом усього року

— Середня вага 180 г

Агротехніка

Мангольд — холодостійка рослина. Може зберігатися під снігом у відкритому грунті і рано навесні давати ніжну зелень. Рослини вимогливі до родючості і вологості грунту. Високі врожаї дає на легких перегнійних грунтах. Він добре росте також на заплавних ділянках і окультурених торфовищах. Найкраще розміщувати мангольд після картоплі, капусти, цибулі та огірка.

Найкраща грунт — родюча, некисла, досить зволожена. Грунт для посіву навесні бажано підготувати ще восени, вносять органічні добрива.

За умови, що земля досить родюча, у Мангольда розвивається велика красива розетка. Існують і компактні сорти цього овоча, вони теж добре виглядають на грядках і клумбах, і доповнюють за смаком і якістю своїх більш високих родичів.

— Зберігаємо 10—15 діб, при 0…+2?С

Корисні властивості

Мангольд містить багато вітаміну К, крім того вітаміни, А і Е, а також мікроелементи такі як: натрій, магній, калій і залізо. Корінь Мангольд містить велику кількість цукру, який раніше з нього добували шляхом кип’ятіння.

Сік з листів цієї корисної рослини знищує лупу і є відмінним проносним засобом. Крім того, для людей з діабетом, підвищеним тиском, сечокам’яної хвороби і анемією листовий буряк це найкраща їжа, бо вживання в їжу допомагає роботі печінки, покращує стан серцево-судинної системи.

Цей овоч надзвичайно корисний і для дітей, так як сприяє активному росту, підвищує опірність організму до простудних захворювань, а також стимулює роботу лімфатичної системи.

— Вітаміни К, А, Е

Замовити доставку органічних овочів

+38 066 228-43-57

Зворотній зв'язок

Для будь-яких питань

Змінити текст captcha txt
0