Найперше я хотіла б написати,

 у

Найперше я хотіла б написати, що дуже задоволена з того, що є така органічна ферма і що є можливість регулярно замовляти овочі, особливо в осінній період, коли, зазвичай, салатну зелень, редиску і огірки складніше найти! Влітку часто є широкий вибір, а от органічні тепличні продукти в холодну пору — це знахідка!

З плюсів — це легке замовлення продукції через сайт, який досить зручний і що є зразу вся інформація щодо відправки (я замовляла продукцію аж на відстань 1000 км), але це було варте цього. Також сподобалось широкий вибір салатної зелені і навіть кейл, який тільки стає популярним в Україні!

Щодо ціни, то особисто для мене, це не було перешкодою і глобальним мінусом, оскільки я розумію всю фізичну працю для вирощування органічної продукції і як це відрізняється від традиційних методів, і сама якість продукту дійсно достойна, тому для мене це в радість підтримувати таку ферму і таку справу!

Щодо дрібних мінусів, то для уточнення замовлення треба почекати день, тому треба все замовляти завчасно, та інколи не все замовлення було в наявності (але я розумію, бо органічне землеробство — це живий організм, а не фабрика штампувальна, як часто буває в хімічному землеробстві) і також я не завжди отримувала відповіді на повідомлення від власника, які писала через Viber, хоча можливо, якщо я б зразу телефонувала, то все необхідне дізнавалася б!

Ну і побажання моє розвиватися цій фермі, цим теплицям, і, щоб взимку в місяці грудень-січень була зелена свіжа продукція!

Я б рекомендувала таку продукцію всім, оскільки вважаю, що органічна свіжа зелень, свіжі овочі і фрукти — це скарби харчування для людей!
P. S. Консервація в них теж чудова!

Переглянути ще
Зворотній зв'язок

Для будь-яких питань

Змінити текст captcha txt
0