Чому органічні овочі
від Світовоч?

Органічне господарство Андрія Марченко це частина життєвого укладу сім'ї.

Органічні овочі завжди просякнуті особливою енергією, адже за господарством доглядає вся сім'я Чоловік, Дружина, і чарівні доньки.

Сімейне органічне господарство розташовується біля будинку, тут грядки, і теплиці. Всі процеси уважно контролюються головою сімейства, який весь час удосконалює технології, і виступає спікером на конференціях і тренінгах з органічного і тепличного господарства. Так розвивається не тільки власне господарство, а й галузь в цілому.

Овочі для продажу вирощуються в господарстві з 1999 року, а з 2004 року перейшли на органічну агротехніку. Основний принцип: не кількість, а якість.

Андрій Марченко принципово не застосовує штучні засоби захисту рослин і добрива. Агротехніка заснована на створенні збалансованої екосистеми в якій застосовуються принципи пермакультури. Максимально використовується змішані посадки, сівозміна, що значно зменшує кількість хвороб і шкідників. Створюються умови для природного розвитку ентомофагів. Для живлення рослин на грядки регулярно вносяться рослинні залишки (мульча), яку компостні черви разом з ґрунтовими бактеріями швидко перетворюють в гумус.

«Не кількість, а якість»

— Основний принцип Андрія Марченко

Сертифікат Стандарту з органічного виробництва

Салатні овочі, зелень, томати, морква, капуста, цибуля, буряк, різні сорти салату — це асортимент ОСГ «Марченко», який розширюється з кожним роком.

З 2016 року господарство пройшло сертифікацію органу з сертифікації органічного виробництва Органік Стандарт, який визнаний в Європі.

Зворотній зв'язок

Для будь-яких питань

Змінити текст captcha txt
0